Şanlıurfa Halı Yıkama temizlik firması olarak ; Halı Yıkama, koltuk yıkama, kuru temizleme ile birlikte siz değerli müşterilerimize çamaşır yıkama hizmetleride sunmaktayız.

Şanlıurfa Baran Halı ve çamaşır yıkama olarak hizmet verdiğimiz alanlar şunlardır.

1. Otel Temizliği

Otellerde bulunan nevresim, çarşaf, yastık kılıfları, pike, battaniye, yorgan gibi ürünlerin temizliği itina ile yapılmaktadır. bu hizmetimiz çok kısa sürede en iyi şekilde yapılmakta olup zamanında alım ve teslimatlarımız gerçekleşmektedir. en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. otellerde bulunan duvardan duvara halılar, çekyat, oturma gurupları, stor perde ve zebra perde temizlikleride firmamızca en iyi şekilde ekiplerimizce yerinde ve fabrikamızda yapılmaktadır

2. Restorant ve Catering

Restorantlarda bulunan masa örtüleri, peçeteler ve garson üniformaları firmamızca en iyi şekilde temizlenmektedir. restoranların bu ihtiyaçları düzenli olarak kısa bir sürede yapılmaktadır. Şanlıurfa Baran Halı çamaşır yıkama firması olarak catering firmalarına özel temizlik hizmetleri sunmaktayız.

3, Öğrenci Yurtları Genel Temizliği

Firmamız öğrenci yurtlarında bulunan nevresim, çarşaf, yastık kılıfları, pike, battaniye, yorgan ve halı gibi ürünlerin temizliği itina ile yapılmaktadır.